Zaregistrujte sa


Doživotné členstvo zadarmo

Priatelia, pandemické časy, ktoré žijeme, sú náročné pre každého. Preto sme si položili otázku, ako môžeme pomôcť? Prvá vec, ktorá nám napadla, bolo znížiť finančnú záťaž na členstvo u nás. Zo 49 € na rok na 0 € doživotne. Zavedieme však jednorázový administratívny poplatok za registráciu, 20 €. Nemajte nám to za zlé :)

Platforma Fyzioportal.sk si kladie za cieľ zastrešiť tých najlepších fyzioterapeutov na Slovensku. Veríme, že už dnes meníme spôsob vyhľadávania a kontaktovania fyzioterapeutov. Zároveň sa snažíme o postupné vzdelávanie verejnosti o úlohe a práci fyzioterapeuta. A to prostredníctvom odborných blogov, videí, interview a ďalšej komunikácie.

Členstvo je super, získate:

  • Uverejnenie vášho profilu
  • Uverejnenie vašich kontaktov
  • Zverejnenie vašich vzdelávacích aktivít či kurzov (zadarmo do objemu 5 kurzov ročne)
  • Pozvánka na Fyzio kaviareň (zvýhodnené vstupné)

Pridáte sa k nám? Výborne! Tešíme na spoluprácu s Vami!

Registrovať


Máte záujem o partnerstvo? Ocenili by ste, keby sme za Vami vycestovali a natočili s Vami videá, spravili rozhovory, máte záujem o profesionálne fotografie? Želáte si, aby sme tento materiál spracovali a následnú komunikáciu riešili za Vás v našej réžií?  Kontaktujte nás , radi vám vypracujeme cenovú ponuku. Kontaktujte nás, radi vám vypracujeme cenovú ponuku.